Action games

Ta gra ćwierćfinałowa to świetna zabawa zarówno dla Jungschärler jak i Ameisli. Możesz grać na zewnątrz w dzielnicy kościoła lub w razie potrzeby również wewnątrz.  

Pod względem czasu jesteśmy dwa lata po narodzinach Jezusa, na krótko przed tym, jak Józef, Maria i Jezus polecieli do Egiptu. Przypuszcza się, że w tym czasie Jezus miał około dwóch lat.

Materiały: Do gry wymagana jest jedynie piłka.

+ Gra nie wymaga żadnych rekwizytów.

+ Przyjemna i szybka rozgrywka.

Ta nocna gra terenowa pozwala uczestnikom doświadczyć tworzenia z bliska w zabawny sposób i kończy się w "raju" z delikatnym czekoladowym fondue.

Ta gra terenowa oparta jest na grze karcianej "The Werewolves of Bleak Forest" (także "Werwölflä"). Powinna być rozgrywana na wsi lub w mieście. Z pomocą różnych osób uczestnicy muszą odnaleźć wilkołaki i de

Przebieg gry: Młodzi sharingowcy otrzymują zadanie (np. plakat Wanted jako wstęp), aby poszukać zagubionej owcy. Następnie przechodzą od słupka do słupka, aż znajdą owcę. Na każdym stanowisku znajduje się przebrany lider. Każde z dzieci otrzymuje podpowiedź, gdzie znajduje się kolejny posterunek i jak powinno postępować z tą osobą, aby dostarczyła informacji. Jeśli ustalone kryteria nie są spełnione, prowadzący nie udziela żadnej informacji!

Generalnie im więcej liderów, tym lepiej. Wymienione warianty mogą być rozszerzone w zależności od budżetu czasowego i obecnych liderów.

Na końcu można świętować wielką imprezę!!!:)

Aplikacja: Pomysł na grę w szczegółach & plakat Wanted

Potrzebne rzeczy:

szarfy lub balony

przestrzeń, im więcej osób tym większa

ilość osób: od ok. 5, im więcej tym lepiej

wiek: od 5 lat

ilość uczestników: 5 lub więcej

materiały: sznurek długości 1m dla każdego uczestnika

Świetna gra na upalne dni.